Ремонт квартир від 2800 грн/м2

Безкоштовний дизайн-проект всієї квартири
Матеріали від виробника, вигідніше роздрібних до 10%
Розширена гарантія на работи

Запишіться зараз на консультацію та отримайте подарунок!

Будівництво будинків та котеджів під ключ – це трудомісткий та складний процес, що вимагає професійного підходу. Підходи до будівництва будь-яких будівель та споруд на увазі виконання комплексу робіт та заходів на різних етапах будівництва. Весь спектр таких робіт прийнято називати загально будівельні роботи.
 
Етапи будівництва приватного будинку
 
  • Підготовчі роботи

Спрямовані на підготовку самого будівельного майданчика, забезпечення тимчасовими комунікаціями (вода, електропостачання) та під’їзними шляхами для вантажної техніки та будівельного транспорту. На цьому етапі проводиться геодезична розмітка, зонування майданчика на сектора відповідно до планів будівництва, виконується розчищення території, монтується огорожа, зводяться тимчасові споруди (склади, побутові  та інші приміщення).

  • Будівництво фундаменту

Закладка фундаменту – найважливіший етап будівельних робіт. Фундамент – це основа будь-якої будівлі чи споруди. Фундамент, може бути, виконаний з використанням різних технологій. Це можуть бути готові залізобетонні блоки, заливка монолітної плити, заливка будівельного розчину в опалубку, кам’яно-кладочні роботи, а також пристрій пальового фундаменту.

  • Зведення стін.

     Стіни можуть бути виконані як з цегли, каменю, газобетону, залізобетонних конструкцій, так із використанням технологій монтажу швидкомонтованих будівель і застосуванням готових металоконструкцій.

  • Монтаж покрівлі

Улаштування покрівель є завершенням цього етапу будівництва. Проводиться зведення кроквяної системи, монтаж вітро-вологозахисного шару. Сама покрівля може бути виконана з рулонних покриттів, металеві листи, композитна або натуральна черепиця, в залежності від проекту будівлі.

  • Гідроізоляція, теплоізоляція та звукоізоляція.

Ізоляційні роботи в форматі загально будівельних робіт передбачають три напрямки – це гідроізоляція, теплоізоляція та звукоізоляція. Якісне проведення цих видів робіт дозволить захистити фундамент, стіни та покрівлю будівлі від проникнення вологи, підвищити енергозберігаючі характеристики будівлі (зберегти тепло взимку і комфортну температуру влітку), та позбавить будинок від шумів із зовнішнього середовища.

  • Внутрішні оздоблювальні роботи – це один із заключних етапів будь-якого будівництва.

Вони включають монтаж міжкімнатних перегородок, штукатурку різних видів, облицювальні роботи, шпаклівку, установку віконних і дверних систем, настил підлогового покриття, монтаж та установка гіпсокартонних систем, кладку керамічних та штучних каменів, облицювання фасаду та ін.

  • Благоустрій території

Це невід’ємна частина загально будівельних робіт. Облаштування двору зведення паркану, огорож та воріт, ландшафтний дизайн, берегоукріплення, будівництво басейнів, будівництво альтанок та зон відпочинку, влаштування газонів з системами автоматичного поливу, монтаж вуличного освітлення та багато іншого.

На вартість будівельних робіт також впливає герметичність стиків, якісна шумоізоляція та екологічність матеріалів. Головне, щоб будинок був дуже надійним. Компанія обіцяє кожного клієнта індивідуальний підхід та якість наданих послуг. Зробимо ваш будинок затишним та комфортним для проживання, якісно та в розумні терміни!

Будівництво будинків ціни
 
РІВЕНЬ ОБРОБКИ
                       
ОРІЕНТОВГНА  ВАРТІСТЬ РОБІТ В ГРН.
Коробка будинку
  від 10000 за м²
Будинок під внутрішню обробку
  від 12000 за м²
Будинок під ключ
  від 15000 за м²

Надійно та професійно!